Tomáš Hrachovec

Technik - prohlídky budov

Zodpovědný za oblast severní a jižní Moravy.

Bydlíte v domě, který má už něco za sebou a je zároveň starý a vlhký? Jste na správném místě! Pokud jste vlastník starého domu na severní nebo jižní Moravě a jste uprostřed boje s vlhkostí, máme pro vás našeho Tomáše. Tomáš Hrachovec je ostravák, specialista pro vysoušení starých staveb a odstraňování vzlínající vlhkosti. Ale kromě Ostravy má na starost i Opavu, Olomouc, Zlín, Brno až ke Znojmu nebo Břeclavi. Zkrátka vlhké zdi po celé Moravě.


Vlhkost zdí může způsobit vážné problémy, od poškození konstrukce domu po zdravotní problémy způsobené plísněmi a bakteriemi.


Představte si, že byste mohli vyřešit tyto problémy jednou provždy. Představte si, že byste mohli svému domu vrátit jeho původní krásu a zdraví. S Tomášovou pomocí můžete dům vysušit.


Tomáš přijede k vám, provede důkladnou prohlídku nemovitosti a podle toho, co zjistí, doporučí postup k odstranění vlhkosti. Jeho tajemství spočívá v typickém "ostravském" přístupu, který kombinuje ostravskou stručnost a schopnost jít z A do B. Tomáš si zakládá na zdravém selském rozumu a využití moderních technologií.


Tomáš je trochu jako kouzelník. Dokáže přeměnit starý, vlhký dům na svěží a zdravý domov. Ale není to kouzlo, jsou to zkušenosti, věda a odborné znalosti.


Jestliže jste vlastníkem starého domu a bojujete s vlhkostí, neváhejte a zkontaktujte Tomáše. Víc odborníků už shánět nebudete muset. Zkrátka vám zařídí suché zdi. Tečka.

Kontaktujte mě

Ostrava, Opava, Šumperk, Karviná, Frýdek-Místek, Havířov, Nový Jičín, Třinec, Bohumín, Krnov, Bruntál, Hranice, Brno, Zlín, Přerov, Šumperk, Prostějov, Znojmo, Hodonín, Břeclav, Mikulov, Valtice, Velké Bílovice, Tišnov, Vyškov.

+420 724 561 704

t.hrachovec@vysousimebudovy.cz