"Bydlím ve sto let starém domě. Stěny z vepřáku, dřevěné podlahy, vlhký sklep. Dům je zrekonstruovaný a zateplený. I když jsem poměrně dost větrala a topila celoročně, i v létě, tak se mi na zdech i na nábytku stále tvořila plíseň a ta byla cítit i ve vzduchu.
Přítel po příchodu domů začal vždy slzet a spustila se mu rýma. Zakoupili jsem vysoušeč vlhkosti, který běžel v podstatě nonstop. Ukazatel vlhkosti na vysoušeči neklesl pod 67%. Malinko to zlepšilo ovzduší, ale plíseň na zdech se stále tvořila.
Neustále jsem přepírala oblečení ze skříní, savovala stěny a natírala je speciální protiplísňovou omítkou. Hledali jsme řešení, jak se vlhkosti zbavit. Známý nám doporučil zařízení Biodry.

Během jednoho dne nám ho firma namontovala. Bez žádných stavebních zásahů, nepořádku a stěhování nábytku. Už měsíc po tom, co nám zařízení bylo namontováno, jsme pocítili velkou změnu. Ukazatel na vysoušeči vzduchu nepřekročil 60% a celkově se zlepšil vzduch v domě. Přítel je téměř bez alergických reakcí a i návštěvy hodnotí, že taková ta ,,zatuchlina,, už v domě nejde cítit.
Máme přístroj teprve měsíc. Ale už nyní cítím opravdu výrazné zlepšení."

- Z. S. -

rodinný dům


Co by vás mohlo zajímat

Rodinný dům Drahotuše