Pavel Mudra

ředitel společnosti

Zodpovědný za oblast Plzeňského kraje, Karlovarského kraje, Středních Čech - západ, Praha, Jihočeského kraje

Někdy, když stojíte před starobylým domem, ucítíte něco zvláštního. Je to jako by vám stěny vyprávěly svůj příběh. Každý šrám, každá trhlina, každá stopa na fasádě má svůj vlastní příběh. Pavel Mudra, ředitel firmy Biodry ČR tohle miluje. Dělá práci, která je spojená s českou historií a péčí o naše kulturní dědictví. Jeho pomocníkem v tom je věda a technologie sanace zdiva.

Pavel Mudra si vysoušení historických budov a památek zamiloval. "Každý dům je jiný a má svého ducha, svoji minulost, ale také svoji budoucnost. A právě budoucnost svojí prací chráníme," říká Pavel. Jak ale může být proces vysoušení zdiva tak fascinující?Hlavním motorem firmy Biodry Česká republika je zachránit co nejvíce historických budov od zničujícího vlivu vlhkosti.

"Nejde jen o zachování historických budov. Jde nám také o to, dát jim nový život.", říká Pavel.  "Miluju, když kolegy baví jejich práce, když se rozvíjí a zvládají více a více," dodává. "Myslím, že máme skvělý tým!"

Když příště uvidíte starobylou budovu s vlhkými zdmi, vzpomeňte na tým Biodry. Záleží-li vám na našem kulturním dědictví, víte teď, kdo ho může pomoci ochránit.

Je tohle něco, co vás zajímá? Chcete se dozvědět více o procesu sanace zdiva a boji s vlhkostí?  Dejte Pavlovi vědět. 

Kontaktujte mě

Plzeň, Klatovy, Domažlice, Tachov, Karlovy Vary, Cheb, Sokolov, Ostrov, Kladno, Rakovník, Beroun, Praha, České Budějovice, Český Krumlov, Tábor, Písek

+420 777 276 137

p.mudra@vysousimebudovy.cz